Cena služeb

Náklady na rodinnou kancelář

Náklady za využívání rodinné kanceláře jsou vždy individuální a odvíjí se od povahy služeb, které jednotlivec nebo rodina využívá. Velmi lehce však mohou dosáhnout značných částek. Hlavním důvodem je pokrytí personálního obsazení všech souvisejících profesí. Zejména proto většina rodin využívá služeb Multi Family Office. Rodiny tak mohou v případě MFO nejen těžit ze sdíleného know-how, ale i z nákladově efektivního řešení.

V praxi se však nejčastěji setkáte s těmito modely poplatků:

Podle průzkumu organizace Family Office Exchange, které se zúčastnilo téměř 150 velkých rodinných kanceláří tvoří největší podíl z celkových nákladů interní kancelářské náklady – 55 %, v nichž jsou zahrnuty i mzdové náklady. Externí investiční náklady na správu majetku představují podíl 32 % a podíl výdajů za poradenské služby byl 13 %.

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZNALOSTI

Přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

ZKUŠENOSTI

Naši klienti disponují majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů, což je staví před řadu složitých otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

NASLOUCHÁME

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Book Cover

Edice průvodců plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter