Zástupci Multi Family Office se zúčastnili CEE Wealth Summitu 2022 ve Vídni

Wealth Manageři z české Multi Family Office se vydali do Vídně vstříc novým poznatkům a know-how na poli správy majetku movitých klientů a rodin. Na mezinárodním summitu měli možnost se inspirovat od mnoha Wealth Managerů a dalších expertů ze států, kde téma správy a plánování bohatství má své pevné kořeny.

Není mnoho dvoudenních summitů, na kterých se člověk opravdu nenudí. Cee Wealth Summit patří k těm, kde se vám nechce jít na pokoj, protože jste obklopeni skvělými lidmi z oboru, kteří se nezdráhají se s Vámi podělit o cokoli z jejich celoživotních zkušeností a postřehů. Najít takové množství zahraničních hostů a odborníků na různá témata souvisejících s Wealth Managementem na jednom místě není zcela obvyklé,“ popsal jedinečnou akci Petr Vít, který se akce zúčastnil co by zástupce movité české rodiny a správce rodinného majetku. Petr své zkušenosti se správou rodinného jmění zužitkovává mimo jiné jako Wealth Manager právě v Multi Family Office. Petra na summitu doprovázel kolega Radek Šiller, jenž je řídícím partnerem Multi Family Office.

Na summitu čeští Wealth Manageři potkávali osobnosti a experty z celého světa, především pak ze západních mocností, kde je správa majetku movitých osob již pevně ukotvená. Odborníci tak sdíleli své mnohaleté zkušenosti, které se dědí z generace na generaci. A přirozeným vývojem se stále jen vylepšují a proměňují. Z České republiky byli jedinými zástupci Multi-Family Officů. Naši malou zemi měl však možnost reprezentovat i Ladislav Sekerka ze Single-Family Office Tomáše Němce.

Hlavní témata reagovala na aktuální situaci

Summit nabídl řečníkům i účastníkům akce přístup k Wealth Managementu z pohledu aktuální situace i trendů v oblasti správy majetku. Není divu, že ve velkém se na podiu i při networkingu řešila současná geopolitická situace a rizika, která sebou přináší. Dalším z nejvíce rozebíraných tématů byly ESG principy při investování, které tak reflektovaly stále více se rozvíjející trend udržitelnosti.

Prodám firmu. A co dál?

Zajímavým tématem bylo přetvoření se z úspěšného podnikatele na úspěšného investora,“ připomněl Radek Šiller. Někteří majitelé úspěšných firem ...

Celý článek si můžete přečíst na stránkách Wealth Magazínu.

Zaujal vás článek?

Dejte nám svůj mail a my vám budeme podobné články posílat 1x měsíčně.
Získejte přehled, co se ve světě svěřenských fondů děje:

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromí a smluvní podmínky.

Související články

Volně dostupný

Úvahy Tomáše Bati naživo. Jak na správu rodiny a rodinného podniku? Jsme partnerem konference Private Family Wealth!

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Multi Family Office je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Multi Family Office a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu MUFO.

28. 2. 2023
7 min.
Volně dostupný

Radek Šiller se jako řečník zúčastnil největšího finančního a investičního summitu v ČR

Řídící partner společnosti Radek Šiller vystoupil v panelové diskuzi na mezinárodním finančním a investičním summitu EFIS.

24. 11. 2022
1 mi.
Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter