betonová fasáda

Ing. Petr Vít, MBA

Petr Vít.png
Petr Vít

Na této planetě nám nic nepatří, vše máme na kratičký okamžik dějin pouze svěřeno s cílem daný majetek spravovat pro další generace

  • White LinkedIn Icon

Petr je Wealth manager a již při studiích Vysoké školy ekonomické se začal aktivně podílet na budování rodinné distribuční firmy JAS ČR, a.s. V roce 2017 měla společnost 200 zaměstnanců a obrat 10 miliard korun. Ve svém oboru se stala dvojkou na českém trhu. Po 20 letech budování jí v roce 2017 prodali strategickému investorovi.

 

Finanční obnos získaný z prodeje firmy Petr profesionálně investuje, a to i prostřednictvím rodinného svěřenského fondu, o který se aktivně stará. 

Petr si sám úspěšně prošel všemi fázemi: od budování společnosti, následný prodej, plánování až po správu nabytého rodinného majetku.

Naši klienti proto mají jedinečnou příležitost spolupracovat osobně s člověkem, který chápe více než kdokoliv jiný jejich situaci a potřeby. 

 

Petrovy znalosti získané nejen z podnikání, ale i dlouholetým studiem zákonitostí ekonomiky a principů investování přinášejí našim klientům bezpečné a historií ověřené strategie, které sám používá při správě rodinného jmění.