Art Management

Umění nemusí být pouze vaší vášní, ale i způsobem zhodnocení majetku.

Motivace k pořízení umění nebo budování sbírky se u každého liší. To, co je ale totožné, je všudypřítomné potěšení i vášeň, kterou umění dokáže probudit. ART management je termín, který označuje naši službu zaměřenou na komplexní servis související s nákupem, budováním a zabezpečením uměleckých děl nebo sbírek s cílem zachování vašeho uměleckého odkazu nebo zhodnocení vaší investice.

Mám zájem o bezplatnou konzultaci

Jak to probíhá

Není rozhodující, zda se jedná o jednorázový nákup uměleckého předmětu jako investice, pro potěšení, zda svou sbírku umění už máte, nebo jestli budujete či jen spravujete umělecké dědictví. Společně s naším ART advisorem, který je napojený na celosvětovou síť specialistů, vám poskytujeme poradenství a podporu při realizaci promyšleného a dlouhodobého plánu.

Seznamte se s naším specialistou na umění

Zaměřujeme se na

Pro koho je ART management určený

Naše služba je pro velmi různorodé profily osob. Někteří lidé se o umění vůbec nezajímají, ale zdědili umělecké dílo a potřebují odhad jeho hodnoty. Později třeba i pomoc při jeho prodeji. Jiní jsou zkušení sběratelé, kteří mají zájem o audit své pojistné ochrany nebo chtějí řešit konkrétní právní či daňové otázky související například s darováním. Naše služby mohou být také pro začínající sběratele, kteří uskutečňují svůj první významný nákup nebo zakládají skutečnou sbírku.

Jaké služby v rámci ART managementu pro vás máme.

Potřebujete poradit nebo ocenit vaše umělecké dílo?

My jsme připraveni, rádi vám pomůžeme.

Kontaktujte nás

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZNALOSTI

Přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

ZKUŠENOSTI

Naši klienti disponují majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů, což je staví před řadu složitých otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

NASLOUCHÁME

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter