Návrh a správa investičního portfolia

Svět investování je rozsáhlý a rozmanitý, pomůžeme vám v něm uspět

Profesionální správa investičních aktiv je práce na plný úvazek. V našem pojetí to znamená návrh a řízení finančních aktiv za účelem dosažení dlouhodobých výnosů při respektování rizikové tolerance klienta. K tomuto účelu využíváme sofistikované strategie, které pokrývají všechny dostupné právní formy, konvenční i nekonvenční investiční instrumenty napříč všemi kontinenty.

Mám zájem o bezplatnou konzultaci

Jak s vámi pracujeme

Jádrem naší strategie při řízení investic je velmi osobní přístup našeho investičního specialisty tzv. Wealth Managera, který je pro vás hlavním komunikačním partnerem. Prostřednictvím něj máte vy i vaše rodina přístup k široké škále našich služeb a globálních investičních příležitostí. Váš Wealth Manager je podporovaný naším zkušeným investičním výborem Chief Investment Officer (CIO), který komunikuje s investičními odborníky z celého světa.

Vy
Wealth Manager
Investiční výbor
Investiční experti a portfolio manažeři
Globální trh

Seznamte se s naším zkušeným týmem investičních expertů

Náš přístup k řízení investic

Náš disciplinovaný přístup ke správě investičního portfolia je zajištěn díky respektování investičního plánu, který byl Wealth Managerem vytvořen v návaznosti na vašem prohlášení o investiční politice. Hlavním úkolem Wealth Managera je po sestavení a odsouhlasení skladby investičního portfolia jeho následná správa při zohlednění pěti hlavních aspektů.

Náš investiční proces

Hloubka znalostí i intenzita, s jakou se chce jednotlivec, rodina nebo fond zapojovat do definování investiční strategie, je různá. Z tohoto důvodu máme pro vás připraveny různé strategie řízení investic, které odpovídají vaší preferenci. Vy jste vlastníci bohatství, proto vy a vaše rodina určujete míru svého zapojení.

Tři možné varianty naší spolupráce:

Více informací o našem investičním procesu naleznete zde.

Jak pracujeme a co nás odlišuje

Nepoužíváme vlastní investiční manažery

Za dobu 25 let působení na kapitálových trzích jsme vyzkoušeli nespočet různých investičních stylů, filozofií, investičních manažerů, typů aktiv a trhů. Ověřili jsme si, že žádný jednotlivec nevlastní patent na investiční úspěch. Abychom mohli využít schopnosti a měli přístup k nejtalentovanějším světovým portfolio manažerům, potřebujeme svobodu a flexibilitu. To je důvod, proč se neomezujeme vlastními investičními manažery.

Poskytujeme specializovaná investiční řešení

Naše služba Správa investičního portfolia je přednostně určena pro jednotlivce a rodiny s vysokou hodnotou čistého jmění, kteří mají disponibilní investiční kapitál min. 10 mil CZK. To nám umožňuje využívat celou řadu investičních instrumentů a řešení, které nejsou pro běžné investory dostupné.

Vytváříme sofistikované investiční strategie

Naše filozofie skladby investičního portfolia odráží nejnovější trendy, ale respektuje prověřené investiční styly a strategie předních světových institucí, které se zabývají správou majetku movitých zákazníků, tzv. HNWI a UHNWI. Naši zákazníci patří do této kategorie, díky čemuž máme přístup k celé řadě neveřejných investičních příležitostí, které jsou určeny výhradně členům našeho MFO Family & Friends Clubu.

Poskytujeme garanci bezpečnosti

Automatickou součástí naší strategie řízení investic je komplexní investiční expertíza vybraných aktiv, která obsahuje i analýzu všech typů rizik a případných daňových dopadů. V případě investičních instrumentů s daňovým domicilem mimo ČR mohou významným způsobem ovlivnit výnos i celkovou hodnotu investovaných aktiv.

Máme zodpovědný přístup

Při skladbě investičního portfolia se vyhýbáme toxickým aktivům, která mohou mít negativní důsledky pro společnost. Věříme, že při respektování pravidel společensky odpovědného investování, tzv. ESG, můžeme vytvářet lepší svět.

Domluvte si úvodní bezplatnou konzultaci. Během prvního rozhovoru probereme, zda a jak vám můžeme pomoci.

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZNALOSTI

Přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

ZKUŠENOSTI

Naši klienti disponují majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů, což je staví před řadu složitých otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

NASLOUCHÁME

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter