Wealth Management

Tvorba bohatství obvykle vyžaduje vizi, pevnou vůli a je výsledkem tvrdé práce i štěstí. K jeho zachování už ale výše uvedené nestačí. K ochraně a růstu bohatství potřebujete promyšlený plán podložený strategií s řadou oborových specializací.

Wealth Management - správa bohatství patří mezi naše oborové specializace. Zvolená právní, daňová nebo ekonomická forma správy majetku je vždy výsledkem definovaných cílů, poslání nebo odkazu klienta, který respektujeme. K tomuto účelu využíváme všechny dostupné právní formy i lokální nástroje správy majetku v ČR nebo vhodné zahraniční alternativy.

Naše služby Wealth Managementu:

“Vztah se zákazníkem a individuální servis je naším nejdůležitějším aktivem.”

Věříme, že strategie správy majetku má zahrnovat veškeré ekonomické, právní, daňové i transakční aspekty a měla by být navržena tak, aby odrážela vaše jedinečné potřeby a cíle. Váš Wealth Manager bude s vámi spolupracovat,tak aby porozuměl vaší situaci a vytvořil komplexní strategii bohatství, která bude v souladu s vašimi cíli dnes, zítra i do budoucna.

Seznamte se s našimi investičními odborníky

Našimi klienty jsou jednotlivci a rodiny s vysokou hodnotou čistého jmění. Při naší každodenní práci jsme vedeni touhou pomáhat movitým klientům dosahovat prosperity v různých částech jejich života tím, že pro ně řídíme osobní i rodinné záležitosti. Náš tým zaměstnanců a oborových specialistů jim poskytuje širokou škálu přizpůsobených finančních a nefinančních služeb pro plánování i správu jejich bohatství bez ohledu na stát jejich pobytu, daňové rezidentství nebo středisko životních zájmů.

“Vztah se zákazníkem a individuální servis je naším nejdůležitějším aktivem.”

Položíme vám ty správné otázky a pomůžeme vám nalézt odpovědi.

Mohlo by Vás zajímat

Proč si nás vybrat?

ZNALOSTI

Přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

ZKUŠENOSTI

Naši klienti disponují majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů, což je staví před řadu složitých otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

NASLOUCHÁME

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter