Oznámení o převzetí provozování webového portálu www.sverenskasprava.cz

Po plánované fúzi společností Svěřenská správa s.r.o. a Multi Family Office s.r.o. došlo ke dni 1.4.2024 k formální změně provozovatele webového portálu www.sverenskasprava.cz. Právním nástupcem, který přebírá všechny smluvní vztahy, závazky i provoz specializovaného webového portálu na svěřenské fondy (www.svsp.cz) je společnost Multi Family Office.

 

Po plánované fúzi společností Svěřenská správa s.r.o. a Multi Family Office s.r.o. došlo ke dni 1.4.2024 k formální změně provozovatele webového portálu www.sverenskasprava.cz. Právním nástupcem, který přebírá všechny smluvní vztahy, závazky i provoz specializovaného webového portálu na svěřenské fondy (www.svsp.cz) je společnost Multi Family Office s.r.o.

Pavel Kolář upřesnil "Přesto, že fúzí společností Svěřenská správa s.r.o. a Multi Family Office s.r.o. došlo ke sloučení služeb, klientů a sjednocení obchodní strategie, tak webový portál www.svsp.cz i obchodní značka Svěřenská správa zůstane zachována. Trh si zvykl, že toto označení je záruka kvality a webový portál, který je největí encyklopedií a zdrojem informací o svěřenských fondech ročně navštíví téměř 100 tis. návštěvníků. Proto tento portál budeme dále rozvíjet, ale od 1.4. je novým provozovatelem jspolečnost Multi Family Office."

Zůstaňme ve spojení

Chcete dostávat pravidelnou dávku hodnotných informací z našeho centra znalostí?
Zanechte nám svůj email a budeme vás jednou kvartálně inspirovat.

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.