S nadšením oznamujeme rozšíření našeho týmu Multi Family Office o další kolegyni.

S nadšením oznamujeme rozšíření našeho týmu Multi Family Office o další kolegyni Kateřinu Kolářovou, která k nám přichází s 15 lety zkušeností z bankovního sektoru.

S radostí a nadšením oznamujeme rozšíření našeho týmu Multi Family Office o další kolegyni. Kateřina k nám přichází s 15 lety zkušeností z bankovního sektoru, kde se jako Relationship Manager věnovala péči o prémiové klienty. S její předchozí pracovní historií a dovednostmi u nás převzala odpovědnost za vedení a další rozšiřování oddělení správy majetku, které v současné chvíli administruje aktiva jednotlivců a rodin v celkové bilanční sumě 15 mld. Kč.

Kateřina prošla náročnou několikaměsíční zkušební dobu, kdy prokázala, že našim klientům i týmu bude neocenitelným přínosem. Jsem nadšeni, že se Kateřina rozhodla přijmout výzvu a podporovat rodiny našich klientů i tu naší firemní rodinu. 

Vítej v týmu a těšíme se na nové společné zážitky. 

Zůstaňme ve spojení

Chcete dostávat pravidelnou dávku hodnotných informací z našeho centra znalostí?
Zanechte nám svůj email a budeme vás jednou kvartálně inspirovat.

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.