Slavnostně jsme otevřeli nové kanceláře v centru Prahy. Podívejte se, kde nás nyní najdete.

Naše společnost Multi Family Office s.r.o. zakončila prázdniny slavnostním otevřením nových kanceláří ve „Zlaté věži“ v dolní části Václavského náměstí.Řídící partneři společnosti Pavel Kolář, Peter Kováčika zároveň organizátoři akce měli připravený kulturní program i catering.

Ve středu 31. 8. 2022 proběhlo slavnostní otevření nových kanceláří společnosti Multi Family Office s.r.o. V prostorách mimo jiné naleznete i naši redakci Wealth Magazínu. Při openingu se nestříhala červená stuha, nýbrž se nové prostory křtily šampaňským. Řídící partneři společnosti Pavel Kolář a Peter Kováčik zahájili den slavnostním proslovem. „V každé firmě nastane čas se posunout dál. Vyžaduje to poptávka, vyžaduje to typ klientů a vyžaduje to i rozvoj služeb. Považujeme proto za nutné, aby kanceláře odrážely nejen naši vizi, ale tvořily i komfortní a příjemné prostředí pro náš tým i klienty. To jsou totiž jedny z hlavních pilířů, které drží úspěšný podnik pohromadě. Nové prostory toto splňují, ať již svým uspořádáním i umístěním v lukrativní části centra Prahy,“ uvedl den Pavel Kolář.

Po projevech řídících partnerů a přípitku následoval hlavní program dne: Komentovaná prohlídka sbírky umění, kterou společnosti propůjčil sběratel Patrik Šimon. V prostorách Multi Family Office naleznete díla od autorů nastupující generace současného umění. Moderní umění se podle Patrika Šimona, který je také kunsthistorikem a art managerem společnosti, vyznačuje otevřeností a fluidností. Každé umění je zrcadlem své doby a může vyjadřovat nejistoty, kdy život najednou nemáme „koncentrovaný“. „Umění díky tomu expanduje do prostoru tak, jak nejsme zvyklí,“ upřesnil Patrik Šimon.

České umění v mezinárodním kontextu

Vlivem historických událostí je české umění stále upozaděno před tvorbou západních umělců. „České umění si stále hledá cenovou mapu. Byli jsme oddělení východním blokem. Je to paradox, ale západní umění je dražší,“ podotkl Šimon a dodal, „Cena a hodnota jsou dvě různé kategorie. Nejsou synchronní. Hodnota nespočívá v jeho ceně. Na ceně se podílí především silný příběh a autenticita uměleckého rukopisu. Často se hodnota progresivní tvorby vepíše do její ceny, až když už je pozdě. 


Kdo nás nově můžete navštívit?

Kanceláře naleznete přímo v srdci Prahy. Nachází se ve 4. patře tzv. “Golden Tower” - zlaté věže Paláce Euro. Najdete nás na adrese Václavské náměstí 2.

Zůstaňme ve spojení

Chcete dostávat pravidelnou dávku hodnotných informací z našeho centra znalostí?
Zanechte nám svůj email a budeme vás jednou kvartálně inspirovat.

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.