Thomas Archer Bata vystoupí na naší partnerské konferenci Wealth Forum 2023.

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

Je přirozené a pochopitelné, že každá generace má jiné představy a názor. Vliv má doba, ve které vyrůstá a žije, i nejnovější trendy. Zapojení členů rodiny do správy rodinného majetku a podniku tak může být výzvou i příležitostí pro efektivní správu a zachování podniku dalším generacím. Jak na správu rodinného majetku kolektivně na rodinné bázi a jaké strategie zvolit? Přijďte se inspirovat ze zkušeností významných českých i zahraničních rodin, jejichž majetek je i v několikáté generaci, a osobně se s nimi pobavit o vašich výzvách.

Letošní ročník mezinárodní konference Private Family Wealth 2023 opět hostí osobnosti světového formátu. Hlavní řečníkem konference je Thomas Archer Bata, pravnuk Tomáše Bati. Využijte jedinečné příležitosti se potkat s přímým potomkem zakladatele nejznámějšího českého rodinného podniku, Thomasem Archerem Baťou, který je představitelem 4. generace rodiny Baťa a pokračovatelem správy rodového majetku. Jaké strategie kolektivní správy rodinného bohatství se „Baťům“ osvědčily a co naopak nefungovalo? 

Jaké strategie správy rodinného majetku se zapojením členů rodiny doporučují světoví experti? Adam Lessing, ředitel divize pro CEE a člen představenstva LGT Bank Austria, se podělí nejen o svou praxi s významnými movitým rodinami po celém světě, ale i o zkušenosti se správou rodinného majetku knížecího rodu Lichtenštejnů v rámci jejich Family Office, společnosti LGT. 

O své know-how a znalosti nejen z několikaleté praxe v OSN se přijde podělit Nicola Crosta, zakladatel a CEO filantropické společnosti Impact46. Jak světové organizace přistupují k filantropii a odlišuje se tento přístup od filantropických projektů významných rodin? Nejen na to vám odpoví jeden z předních světových odborníků na filantropii.

Přednášky zahraničních řečníků jsou tlumočené do češtiny. 

Na konferenci Private Family Wealth 2023 vystoupí i řada významných českých osobností. Přijďte se potkat s Kateřinou Zapletalovou, spolumajitelkou sklárny Moser a významnou filantropkou, Silke Horákovou a Jaroslavem Horákem, majiteli rodinného podniku Albatros a zakladateli Nadace Albatros, nebo s antropoložkou umělé inteligence Sarou Polak a dalšími TOP osobnostmi, kteří se s vámi podělí o zkušenosti s rodinným podnikáním a podělí se o zkušenosti s řešením nejaktuálnějších trendů správy majetku a plánování bohatství.

>>PROHLÉDNOUT ŘEČNÍKY<<

Kapacita sálu omezená

S ohledem na vysokou úroveň komfortu účastníků i hostů je kapacita sálu omezená. Příležitost setkat se a osobně si promluvit s členem rodiny Baťa má pouze 100 účastníků. Využijte této jedinečné příležitosti a zajistěte si místo včas.

V ceně vstupenky dále máte:

  • Prvotřídní catering po celý den akce
  • Simultánní tlumočení
  • Videozáznam z přednášek i panelových diskuzí z konference
  • Networking a osobní rozhovory s řečníky i dalšími účastníky akce

Více informací a registrace

Zůstaňme ve spojení

Chcete dostávat pravidelnou dávku hodnotných informací z našeho centra znalostí?
Zanechte nám svůj email a budeme vás jednou kvartálně inspirovat.

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.