Vydali jsme prospekt s přehledem našich nejkomplexnějších služeb pro svěřenské fondy v České republice.

Každý svěřenský fond je stejně jedinečný a rozmanitý jako jeho zakladatel nebo obmyšlený a služby, které zajistí jeho hladké fungování musí tomu také odpovídat. Vydali jsme proto prospekt, ve kterém získáte přehled o nejkomplexnější nabídce našich služeb v České republice. 

Od roku 2014 pomáháme zakladatelům, obmyšleným a správcům s provozem svěřenských fondů s cílem zajištění nezávislosti fondů a naplnění účelu jejich vzniku. V průběhu posledních let jsme vyvinuli značné úsilí a vytvořili “back-office” plný odborníků, na které se můžete vy, vaše rodina i správce fondu spolehnout. Naše podpora a služby jsou postaveny na letité praxi, týmu kvalifikovaných pracovníků a technologiích. Díky tomu ušetříte spoustu času, ale také námahy, učení a nákladů při vykonávání důležitých úkolů spojených s provozem svěřenského fondu.Špičkové služby tak můžeme poskytnout každému bez ohledu na rodinnou situaci, zázemí, velikost svěřenského fondu nebo jeho složitost případu.

Stáhněte si naši brožuru s přehledem našich nejkomplexnějších služeb pro svěřenské fondy a zjistěte, jak vám můžeme prospět.

BROŽURA O SLUŽBÁCH PRO SVĚŘENSKÉ FONDY KE STAŽENÍ ZDE.

Zůstaňme ve spojení

Chcete dostávat pravidelnou dávku hodnotných informací z našeho centra znalostí?
Zanechte nám svůj email a budeme vás jednou kvartálně inspirovat.

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.