Zástupci Multi Family Office se zúčastnili CEE Wealth Summitu 2022 ve Vídni

Wealth Manageři z české Multi Family Office se vydali do Vídně vstříc novým poznatkům a know-how na poli správy majetku movitých klientů a rodin. Na mezinárodním summitu měli možnost se inspirovat od mnoha Wealth Managerů a dalších expertů ze států, kde téma správy a plánování bohatství má své pevné kořeny.

Není mnoho dvoudenních summitů, na kterých se člověk opravdu nenudí. Cee Wealth Summit patří k těm, kde se vám nechce jít na pokoj, protože jste obklopeni skvělými lidmi z oboru, kteří se nezdráhají s vámi podělit o cokoli z jejich celoživotních zkušeností a postřehů. Najít takové množství zahraničních hostů a odborníků na různá související s Wealth Managementem na jednom místě není zcela obvyklým tématem ,“ popsal jedinečnou akci Petr Vít , který se zúčastnil spolu se zástupcem české rodiny a správcem rodinného majetku. Petr své zkušenosti se správou rodinného jmění zužitkovává mimo jiné jako Wealth Manager právě v Multi Family Office. Petra na summitu doprovázel kolega Radek Šiller, jenž je řídícím partnerem Multi Family Office.

Na summitu čeští Wealth Manageři potkávali osobnosti a experty z celého světa, především pak ze západních mocností, kde je správa majetku movitých osob již pevně ukotvená. Odborníci tak sdíleli své mnohaleté zkušenosti, které se dědí z generace na generaci. A přirozeným vývojem se stále jen vylepšují a proměňují. Z České republiky byli jedinými zástupci Multi-Family Officiů. Naši malou zemi měli však možnost reprezentovat i Ladislav Sekerka ze Rodinného úřadu Tomáše Němce.

Hlavní témata reagovala na aktuální situaci

Summi nabídl řečníkům i účastníkům akce přístup k Wealth Managementu z pohledu aktuální situace i trendů v oblasti správy majetku. Není divu, že ve velkém se na pódiu i při networkingu řešila současná geopolitická situace a rizika, která sebou přináší. další z nejvíce rozebraných témat byly ESG principy při investování, které tak reflektovaly stále více se rozvíjející trend udržitelnosti.

Prodám firmu. A co dál?

Zajímavým tématem bylo vytvoření se z úspěšného podnikatele na úspěšného investora, “ připomněl Radek Šiller. Někteří majitelé úspěšných firem...

Celý článek si můžete přečíst na stránkách Wealth Magazínu .

Zůstaňme ve spojení

Chcete dostávat pravidelnou dávku hodnotných informací z našeho centra znalostí?
Zanechte nám svůj email a budeme vás jednou kvartálně inspirovat.

Tento web je chráněn technologií reCAPTCHA. Ochrana soukromísmluvní podmínky.