Proces založení svěřenského fondu

6 kroků, jež vedou k ochraně a správě vašeho majetku

1. Krok

Vstupní diagnostika

Budeme vám naslouchat. Rozebereme s vámi osobní, rodinnou a majetkovou situaci se zaměřením na všechny klíčové oblasti. To nám pomůže poznat váš život, rodinu a pochopit vaše záměry i priority.

Decoration

2. Krok

Vstupní zpráva

Naši specialisté získané informace vyhodnotí a připraví vstupní zprávu, která bude posuzovat jednotlivé životní oblasti, popisovat deficity a možné hrozby s návrhem harmonogramu dalších kroků.

Decoration

3. Krok

Rozbor zprávy

Na společném setkání rozebereme jednotlivé části vstupní zprávy. S ohledem na vaše potřeby a preference zvolíme u analyzovaných oblastí ty, kterými se budeme dále zabývat, a připravíme konkrétní návrh řešení.

Decoration

5. Krok

Implementace řešení

Po odsouhlasení celého řešení budeme garantem a převezmeme odpovědnost za celý realizační proces i komunikaci s dotčenými osobami nebo dodavateli.

Decoration

6. Krok

Hodnocení výsledků

Pomůžeme vám zhmotnit vaše vize a poskytneme vám záruky v podobě propracovaného systému řízení a hodnocení výsledků ve všech řešených oblastech.

Decoration

Proč si nás vybrat?

ZNALOSTI

Přinášíme strategie správy bohatství, které jsou založeny na letitých výzkumech a praxi v ČR i zahraniční a přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

ZKUŠENOSTI

Naši klienti disponují majetky v rozsahu jednotek až vyšších stovek milionů, což je staví před řadu složitých otázek a situací, které jsme pomáhali řešit už stovkám klientů.

NASLOUCHÁME

Neexistuje univerzální řešení. Síla našich služeb spočívá v jejich přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Využijte
konzultaci
zdarma

Potkejte se s námi
a poznejte, jak to u nás chodí.

Inspirujte se

Průvodci strategiemi ochrany a správy majetku, které používají bohatí

Fotogalerie z akce
Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter