Aktuality

Volně dostupný

Úvahy Tomáše Bati naživo. Jak na správu rodiny a rodinného podniku? Jsme partnerem konference Private Family Wealth!

Správa rodinného majetku není jen o investičních příležitostech a podnikání, významnou roli hrají také vztahy. Do správy rodinného majetku a řízení podniku bývá aktivně zapojeno více členů jedné rodiny. To může být skvělou příležitostí, ale v případě nezdaru se příležitost může lehce proměnit v hrozbu. Jakou strategii zvolit, aby byl majetek ochráněn a zachován pro další generace, o to se podělí Thomas Archer Baťa a další významné osobnosti na V. ročníku konference Private Family Wealth.

5. 6. 2023
3 min.
Volně dostupný

Multi Family Office je partnerem celodenní vzdělávací akce Workshop & Networking Private Family Wealth 2023

Jak na správu rodinného majetku nejen v době krize? Jak ochránit váš majetek a které nástroje vám poslouží k naplnění vašich cílů? To na workshopu PFW 2023 představí více než 20 expertů v oborech správy majetku a plánování bohatství. Mezi nimi nebudou chybět ani zástupci Multi Family Office a jako partneři akce pro vás máme slevu 15 % s užitím promo kódu MUFO.

28. 2. 2023
7 min.
Volně dostupný

Radek Šiller se jako řečník zúčastnil největšího finančního a investičního summitu v ČR

Řídící partner společnosti Radek Šiller vystoupil v panelové diskuzi na mezinárodním finančním a investičním summitu EFIS.

24. 11. 2022
1 mi.
Volně dostupný

Řídící partner společnosti, Radek Šiller, reprezentoval české Family Offices na mezinárodním eventu v Bratislavě!

Multi Family Office překračuje hranice. Radek Šiller, řídící partner společnosti Multi Family Office, byl jako jediný zástupce české společnosti typu Family Office pozván na mezinárodní brunch v Bratislavě.

10. 11. 2022
1 min.
Volně dostupný

Radek Šiller jako řečník na konferenci Private Family Wealth

Radek Šiller, který je Wealth Managerem a řídícím partnerem společnosti Multi Family Office, byl řečníkem na mezinárodní konferenci Private Family Wealth 2022.

9. 11. 2022
2 mi.
Volně dostupný

Podporujeme umění. Multi Family Office se finančně podílela na vzniku knihy Generace N

Art Manager společnosti a kunsthistorik, Patrik Šimon, právě vydal knihu Generace N o současném umění a dílech v jeho sbírce. Slavnostní křest knihy proběhl v úterý 1. 11. 2022 a my byli u toho!

3. 11. 2022
1 min.
Volně dostupný

Slavnostně jsme otevřeli nové kanceláře. Podívejte se, kde nás nyní najdete.

Společnost Multi Family Office s.r.o. prázdniny zakončila slavnostním otevřením nových kanceláří ve „Zlaté věži“ v dolní části Václavského náměstí. Jednatelé společnosti, a zároveň organizátoři akce měli připravený kulturní program i catering.

8. 9. 2022
3 min.
Volně dostupný

Světové špičky z oboru Wealth Management se sejdou v Praze již letos v říjnu

Začátkem října se v Praze sejdou světoví lídři na poli správy majetku. Cílem bude českým a zahraničním movitým rodinám, investorům a Wealth Managerům nabídnout mezinárodní pohled na vývoj a diverzitu služeb právě v oboru Wealth Management. Jako partner této akce pro Vás máme slevu 15 % s promokódem MUFO2022.

27. 6. 2022
3 min
Volně dostupný

Stali jsme se partnerem mezinárodní konference Private Family Wealth 2022

Společnost Multi Family Office s.r.o. se stala partnerem mezinárodní konference Private Family Wealth 2022. Zažijte tuto jedinečnou akci, na které získáte cenné know-how pro správu a plánování bohatství. Inspirujte se od předních odborníků z ČR i zahraničí a nepropásněte jedinečnou šanci se v rámci networkingu setkat s nejvýznamnějšími osobnostmi v oboru a napřímo pohovořit o aktuálních tématech.

10. 6. 2022
3 min
Volně dostupný

Zástupci Multi Family Office se zúčastnili CEE Wealth Summitu 2022 ve Vídni

Wealth Manageři z české Multi Family Office se vydali do Vídně vstříc novým poznatkům a know-how na poli správy majetku movitých klientů a rodin. Na mezinárodním summitu měli možnost se inspirovat od mnoha Wealth Managerů a dalších expertů ze států, kde téma správy a plánování bohatství má své pevné kořeny.

9. 6. 2022
2 min
Volně dostupný

Oznámení o fúzi se společností Wealth Advisors Family Office.

S potěšením vás informujeme, že v rámci dynamického rozvoje aktivit i služeb společnosti Multi Family Office s.r.o. pro vzrůstající segment českých rezidentů s vysokou hodnotou čistého jmění, tzv. HNWI, došlo k fúzi se společností Wealth Advisors (WA) Family Office.

7. 1. 2022
1 min
Book Cover

Příručka plná praktických rad, tipů a našich zkušeností.

Stáhnout Newsletter